(8 428) 75 002 | ariogalosld@gmail.com | sitemap   sitemap

Ketvirtadienis, 09 gegužės 2024 10:08

Erasmus

Erasmus+ projektas Ariogalos lopšelyje- darželyje.

       2022 metais Ariogalos darželio direktorė dalyvavo seminare Norvegijoje ir ten užmezgė kontaktus su Olandijos bei Suomijos atstovais, kartu parašė projektą ir jį laimėjo. Nuo 2023 metų kovo mėnesio vykdome projektą „The Alesund project part A“ (TAPPA) ir gegužės 6-8 dienomis sulaukėme mūsų partnerių svečiuose. Projekto esmė – aprūpinti mokytojus mokymo programų paketais, pritaikytais 1–6 metų ugdytiniams, pabrėžiant tvarumą ir tvaraus vystymosi tikslus. 
Naudodami internetinę platformą su įdomiais ir praktiniais seminarais, siekiame padėti mokytojams visoje Europoje ir užtikrinti, kad visi mokiniai nuo mažens mokytųsi tvariai elgtis su mūsų planeta. Kurdami šią platformą įdėjome daug entuziazmo ir tikimės, kad daugybei mokytojų ir jų mokinių patiks tiek mokymo, tiek dalyvavimo šiose veiklose patirtis. 
Susitikimo metu (MPE – multiply event) pristatėme bandomąją interneto svetainę (https://sdg-activities.eu/) Ariogalos darželio pedagoginei bendruomenei, diskutavome, ką galime patobulinti, kokias veiklas įdėti, aptarėme svetainės naudą. Be vykdytų veiklų aplankėme Raseinių specialiąją mokyklą, lopšelį-darželį „Saulutė“. Svečiai domėjosi mūsų švietimo sistemos išskirtinumais, bet labiausiai džiaugėsi surastais panašumais. Paskutinės viešnagės dienos metu kilo idėja naujam projektui, tikimės, kad pavyks jį įgyvendinti. 
Išvykdami svečiai dėkojo už svetingumą, lietuviškus patiekalus ir palinkėjo sėkmės. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skaityti 217 kartai Atnaujinta Antradienis, 14 gegužės 2024 09:06

Ariogalos lopšelis-darželis
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Smėlynų g. 7A, Ariogala, LT-60265, Raseinių r. sav.
Telefonas: (8 428) 75002
El. paštas:  ariogalosld@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 290082230