Spausdinti šį puslapį
Trečiadienis, 08 birželio 2022 10:24

Erasmus+

2022 m. kovo mėnesį Ariogalos lopšelio-darželio direktorė pateikė paraišką dalyvauti Tarptautinėje bendradarbiavimo veikloje (seminare) „Climate, environment and sustainability: work with children between 1 and 9 years“ Norvegijoje, Olesiundo mieste ir pateko tarp keturių dalyvių iš Lietuvos, kurie vyko į seminarą gegužės 31–birželio 3 d.

Seminaro metu vyko Norvegijos švietimo sistemos pristatymas; 2021-2027 metų būsimų Erasmus+ KA1, KA2 ir KA3 projektų pristatymai, poreikiai ir kita informacija; pristatyta geroji patirtis bei patarimai, kaip parašyti projektą; vizitas į  darželį; darbas grupėse; kontaktų ir partnerysčių paieška; platformos „etwinning“ pristatymas, mokymai, kaip susirasti partnerius ir kitų šalių; aptarimas, grupių darbų pristatymas.

Apibendrinant, seminaras buvo labai naudingas - pavyko užmegzti ryšius su Olandijos, Suomijos, Švedijos bei Lenkijos atstovais, su kuriais planuojama teikti būsimą paraišką projektui apie išteklių saugojimą darželyje. Jau birželio pradžioje planuojami nuotoliniai partnerių susitikimai bei susitarimai dėl paraiškos.

 

Skaityti 292 kartai Atnaujinta Trečiadienis, 15 birželio 2022 10:27